h 1
O nas

   Jesteśmy producentami warzyw szklarniowych. Koncentrujemy się na uprawie pomidorów i ogórków. Swoją działalność prowadzimy w Polsce Centralnej.

  Status Grupy Producentów Warzyw Szklarniowych posiadamy od 2003 roku, jednak wszyscy Producenci są jednocześnie kontynuatorami tradycji swoich rodziców.

   Jako grupa dysponujemy ponad 35 hektarowym kompleksem szklarniowym. Każdy z Producentów wniósł swe doświadczenia, spośród których wybraliśmy te najlepsze.

   Stosujemy nowoczesne technologie, ale zawsze mamy na uwadze skutki ekologiczne i zdrowotność produktów. W uprawie warzyw bazujemy na ochronie biologicznej. Nasze metody uprawy i przyjęte technologie spełniają wszystkie normy europejskie – potwierdzeniem tego są certyfikaty GLOBALGAP, POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ oraz BRC.

   Jako Grupa, dzięki koncentracji produkcji, staliśmy się jednym z większych producentów świeżych warzyw w kraju i w krótkim czasie potencjalnym eksporterem tych produktów. Od 2009r. rozszerzyliśmy asortyment o kolejną odmianę pomidora. Zajęliśmy się uprawą pomidora malinowego. W chwili obecnej VEGAPOL jest największym producentem tej odmiany.

  Nasz towar przygotowujemy zawsze według oczekiwań odbiorcy. Towar do sprzedaży sortujemy przy użyciu nowoczesnych maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić każdą ilość idealnie przygotowanych pomidorów w 4 klasach wielkości i 10 odcieniach wybarwienia. Opakowania dopasowane są do wielkości produktów. Pomidory wielkoowocowe i średnio-owocowe pakowane są w firmowe kartony po 6 kg; pomidorki koktajlowe w pojemniki 500g oraz 250g, natomiast ogórki pakowane są w worki foliowe z logo firmy po 5kg.

  Firma VEGAPOL zajmuje się również importem. Chcąc zapewnić ciągłość dostaw do naszych Klientów, w sezonie zimowym importujemy warzywa: pomidory, ogórki, paprykę, bakłażany oraz owoce cytrusowe.

  Zapraszamy do współpracy.

  Polityka przetwarzania danych osobowych.

25 maja tego roku w Unii Europejskiej zacznie obowiązywać nowa regulacja dotycząca ochrony danych osobowych – RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).


Rozporządzenie m.in. zapewnia Ci większą kontrolę nad Twoimi danymi osobowymi.

Twoja prywatność i bezpieczeństwo danych osobowych są dla nas bardzo ważne. Dla zachowania zgodności z nowymi przepisami i dla potrzeb utrzymania najwyższego poziomu ochrony danych osobowych, przesyłamy informację o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o aktywnych zgodach.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Vegapol Sp. z o.o. z siedzibą w Janowie  50, 05-480 Karczew.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, a także o prawie ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy również, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, iż przetwarzanie twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Na stronie ze statusem zamówienia wyraziłeś zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Vegapol Sp. z o.o z siedzibą w Janowie oraz podmiotów przetwarzających na ich zlecenie, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Vegapol Sp. z o.o. z siedzibą w Janowie.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz je zawsze odwołać ze skutkiem na przyszłość wysyłając wiadomość e-mail na adres info@vegapol.com.pl lub pocztą tradycyjną na wymieniony powyżej adres siedziby.


 

W uprawie warzyw bazujemy na ochronie biologicznej. Nasze metody upraw i przyjęte technologie spełniają wszystkie normy europejskie - potwierdzeniem tego jest otrzymanie certyfikatu GlobalGap oraz BRC.

Global G.A.P.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu +48 22 780 77 90 lub biurem sprzedaży +48 608 208 201

zobacz pełen kontakt
© 2012 VegaPOL | design by VENTI